Zahájení školního roku 2016/2017

24.08.2016 14:17

Vážení rodiče, milý studente,

přejeme Vám hezký den a zasíláme několik základních informací k začínajícímu školnímu roku:

Zahájení školního roku:

Školní rok 2016/2017 začíná 1. 9. 2016 v 9.00 hodin, výuka trvá přibližně do 12:15 hod. S sebou si žáci přinesou přezůvky, svačinku s nápojem, blok na poznámky, psací potřeby

Žáci získají postupně v prvních dnech potřebné informace o tom, co do školy potřebují. Škola nemá žádné specifické nároky na pomůcky. Sešity jsou běžné, takové, jaké žákovi vyhovují. Netrváme na tom, zda linkované nebo čisté. Věci do výtvarné výchovy (resp. předmětu Umění a výtvarná kultura) jsou obvyklé barvy a potřeby na kreslení jako na základní škole. V případě potřeby výkresů nebo pracovních sešitů vyučující vybere od žáků peníze. Pomůcky škola místo Vás obstará sama. Žák bude potřebovat obvyklý cvičební úbor do tělocviku (v září do venkovního terénu, poté do tělocvičny). V průběhu prvních dvou týdnů se výuka a rozvrh ustalí.

Záloha na klíče:

Žáci hradí vratnou zálohu na skříňky a to ve výši 500,- Kč v první nebo druhý školní den.

Obědy:

Obědy si žáci sami vyřídí a zaplatí v hotovosti v kantýně naproti šatně, nebo je mohou levněji odebírat v jídelně Základní školy Mutěnická během obědové přestávky po 6. vyučovací hodině. Čas na oběd je dostačně dlouhý. Telefon do jídelny: 544 210 894, bližší informace viz:

Běžná výuka:

• od čtvrtka 2. 9. 2016 začíná běžná výuka v 8.15 hodin (ve čtvrtek nejdéle do 13:30 h),
  • od pondělí 5. 9. 2016 běží výuka dle žákům nahlášeného rozvrhu,
  • nejpozději od 12. 9. 2016 bude rozvrh zveřejněn na vývěsce webu iŠkola, bude rozvrh také dálkově přístupný. Žáci v prvních dnech dostanou na tento web přístupové heslo.

První rodičovské schůzky se konají ve čtvrtek počátkem měsíce října 2016, bude upřesněno.

Provoz školy:

Potvrzování průkazů, platby školného atd. budou možné od 25. 8. 2016 v kanceláři školy od 9:00 do 14:30 hod., telefonicky také průběžně odpovíme na Vaše případné dotazy.

Poslední dny prázdnin se sluncem a pohodou přeje RNDr. Libuše Bartková