Přednáška - Můžeš podnikat 18.11.2016

25.11.2016 08:57

V pátek 18. listopadu 2016 měli studenti Gymnázia Globe a Střední školy KNIH jedinečnou příležitost setkat se s úspěšnými podnikateli a vyslechnout si jejich příběhy o cestě k úspěchu. Na dvouhodinové přednášce organizované projektem Můžeš podnikat vystoupil pan Vojtěch Stehno, majitel společnosti Foreigners.cz, která se specializuje na pronájem bytů cizincům, a pan Tomáš Baránek, jenž vlastní nakladatelství a e-shop Jan Melvil publishing. Oba dva podnikatelé se nebáli otevřeně mluvit nejen o svých úspěších, ale i o svých prohrách a často trnitých začátcích. Vyprávěním studenti naslouchali se zaujetím a snad jim v myslích utkvělo i ono poselství celé přednášky – nebát se a jít si za svým snem.